Beton Silim Uygulama Ustaları Nerde? Beton Silim Uygulaması Fiyatları Ne Kadar? Beton Silme Uygulamaları Maliyeti Nasıl Hesaplanır?

BETON SİLİM UYGULAMASI

Beton silim uygulama, özel yüzey beton silim makinaları ile pis görüntülü beton yüzeyleri sırayla kazıma, traşlama, honlama ve parlatma adımlarını kullanarak beton, mermer ve granit parlaklığı elde eder. Bu sayede; Beton parlatma muhakkak bir yüzey kaplama tekniği değildir. Beton zemine ve etrafa karşı zarar vermez, bu yüzden tamamiyle uzun yaşamlı ve ekonomik zeminler elde edilir. Beton Silim Uygulama programı amacıyla tercih edilmeli? 1- Beton sağlamlığını arttırır.  2- Beton tozumalarını tamamiyle engeller.  3- Diğerlerine oranla daha düşük maliyetlidir.  4- Bakımı basitdir.  5- Betonun kayma direncini arttırır. 6- Uygulama Leed sertifikasına uyumludur.

Parlatılmış betonun ortalama kullanım ömrünün başka yüzey kaplamalarına oranla daha çok olması tercih edilmesinde en büyük sebeplerden biri durumuna gelmektedir. Fabrika zeminlerinde, otoparklarda, alış veriş merkezlerinde, depolar ve antreporlarda, besin ve hijyen fabrikalarında ve büro gibi çoğu alanda kullanılmaktadır. Beton yüzeyler bir kere parlatıldıktan sonra hijyenik hale getirilmesi yalnızca bir paspas ve su ile çok basit bir şekilde yapılabilir. Cilaya lüzum kalmadan rastgele bir kaplama malzemesine lüzum duyulmaz. Parlatılmış beton yüzeylerin kayma direnci parlatılmamış beton yüzeylere oranla çok daha çoktur. Parlatılmış beton uygulaması, ahşap döşemeler, mermer ve granite oranla aşağı yukarı %50 daha az kaygan bir zemindir. İç ve dış mekanlar amacıyla özel üretilmiş boyalarla beton zeminlerinizi renklendirerek sağlam ve dekoratif zeminler elde etmek olasıdır. Betonun üstüne hayal gücünüzle sınırlandırılmış dekoratif şekiller yapmanın yanı sıra firma logonuzu, ikaz ve işaretler gibi çoğu programlar olasıdır. Kullanılan beton renklendirici boyalar transparan beton amacıyla işlenmiş olur. Betonun amacıyla işleyen boyalar betonun kendi yapısını kapatmadan betonu renklendirir. Yüzeye sürülen boyalar aşınması ve kazınması olası değildir bu prosedür yeni eski beton fark etmeksizin uygulanabilmektedir.

Beton Silme Uygulama, Mermer Silim Uygulaması, Granit Silimi Uygulaması, Paledyen Silimi Uygulaması, Mozaik Silimi Uygulaması, Beton Çini Silim Uygulamaları, Parlatma ve Cila Uygulama, Zemin Karo Silimi Uygulama  Ustası

Beton Silim Uygulama program adımı nelerdir? 1. Öncelikle kaba öğütme ve zemini kaplayan eski ve pis katman ortadan kaldırılır. 2. Düz ve pürüzsüz yüzey amacıyla tedavi başlar ve bu adım iki öğütme adımından oluşur. 3. Zemin elmas parlatma adımları amacıyla silikat bazlı kür ile doyurulur. Bu prosedür aynı vakitte zemine 5 kata kadar sağlamlık sağlar. 4. Parlatma, parlatılmış beton üretimi amacıyla özel olarak tasarım edilmiş ekipmanlar ile başlar. 5. 7 öğütme adımından sonra zemin istenilen görüntüye ulaşmış olur ve ışıl ışıl parlar bu sayede sizlerde işlevsel ve etraf arkadaşı parlatılmış beton yüzeylerine sahip olacaksınız.